НЕДІЛЯ ТОЖЕСТВА ПРАВОСЛАВ’Я У СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОМУ ХРАМІ

7 березня, напередодні Неділі Торжества Православ’я, клірик храму ієрей Сергій Митя очолив Всенічне бдіння.

8 березня, у Неділю, яка іменується Неділею Торжества Православ’я, у Свято-Михайлівському храмі було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого. Богослужіння очолив клірик храму ієрей Сергій Митя.

За древньою християнською традицією для поклоніння віруючим було винесено святині, серед яких частка Хреста Господньго, мощі святих угодників Божих та пояс освячений на причистому поясі Пресвятої Богородиці на Святій Горі Афон.

Наприкінці богослужіння було відслужено подячний молебень та літію за спочилими православними християнами.

У своїй проповіді отець Сергій пояснив важливість свята Торжества Православ’я, та закликав усіх вірян,за прикладом святих отців, берегти чистоту віри.