СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО В ІСТОРИЧНОМУ ХРАМІ МІСТА БОЯРКА

14 лютого, напередодні двунадесятого свята Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, у Свято-Михайлівському храмі було звершено Всенічне бдіння, яке очолив клірик храму ієрей Сергій Митя.

15 лютого, в сам святковий день, було звершено Божественну Літургію, перед початком якої було звершено чин освячення свічок.
Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Володимир Паращак у співслужінні клірика храму ієрея Сергія Миті.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

У своїй проповіді отець Володимир нагадав, що свято Стрітення уособлює зустріч людини з Богом, Старого заповіту з Новим та зауважив, що ця зустріч можлива лише, якщо ми будемо чисті серцем.

Наприкінці богослужіння, було звершено водосвятний молебень та літію за спочилими православними християнами.