БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ ПРО МИТАРЯ І ФАРИСЕЯ

9 лютого, в Неділю про митаря і фарисея
та день пам’яті новомучеників і сповідників Церкви Руської,
у Свято-Михайлівському храмі було звершено Божественну Літургію. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Володимир Паращак у співслужінні клірика храму ієрея Сергія Миті.
Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.
Традиційно, наприкінці богослужіння було звершено молебень та літію за спочилими православними християнами.
У своїй проповіді отець Володимир пояснив Євангельску притчу про митаря і фарисея, та нагадав вірянам про важливість підготовчих тижнів до Великого посту.
Після богослужіння, за добрим звичаєм, віряни продовжили ознайомлюватися з Православним віровченням та обговорювали хвилюючі питання про духовне життя на Недільній школі для дорослих, яку очолює ієрей Сергій Митя