ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ НА ПОДВІРЇ ІСТОРИЧНОГО ХРАМУ СВЯТОГО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА

2 червня , у  6 – ту неділю після Пасхи про Сліпого, духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор Звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському храмі міста Боярка. Цього Православна Церква згадує Євангельську історію зцілення Христом Спасителем сліпонародженого.  Традиційний недільний молебень, було доповнено особливими молитовними проханнями за дітей та добробут у сім’ях.

Після закінчення Божественної Літургії, з благословіння отця Віктора, на території Свято – Михайлівського історичного храму міста Боярка було проведено дитячі змагання та пікнік приурочені до Всесвітнього дня захисту прав дітей.

Захід було організовано спільними зусиллями дитячої недільної школи та активних парафіян Свято-Михайлівської церкви. Головна мета численних конкурсів та ігор участь в яких приймали діти та їх батьки – зміцнення сім’ї  проводячи цікаво час разом.