НЕДІЛЯ СВЯТИХ ЖОН МИРОНОСИЦЬ

12 травня в неділю третю після Пасхи святих Жон Мироносиць, духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор очолив Божественну Літургію в Свято-Михайлівському історичному храмі міста Боярка. Йому співслужив архідиякон Паісій (Кулиберов)  —  насельник Свято – Троїцького Іонинського монастиря.
Підчас проповіді отець Віктор привітав парафіянок з Днем Святих Жон Мироносиць та зауважив на важливості смиренного та водночас жертовного служіння жінок, часто непомітного, але так необхідного у сім’ї, Церкві та суспільстві.
Цього дня, парафіянки Свято-Михайлівського храму отримали у подарунок квіти та щирі слова привітання.
Вихованці недільної школи також привітали своїх матусь прикрасами виготовленими власноруч.