СВЯТО БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

6 квітня, напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, у Свято-Михайлівському храмі було звершено Всенічне бдіння.

7 квітня, у день великого двунадесятого свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, настоятель храму протоієрей Віктор очолив Божественну Літургію, а також, традиційно було відслужено молебень та заупокійну літію. Після закінчення Літургії віряни Свято-Михайлівського храму привітали настоятеля протоієрея Віктора з 77-річчям, та подякували йому за пастирський труд, любов та турботу.

Цього ж дня було звершено останнє, цього року, таїнство соборування.

Вихованці Недільної школи, готуючись зустрічати Свято Христового Воскресіння, розпочали працювати над Великодніми прикрасами.

Наприкінці дня парафіяни Свято-Михайлівському храму відвідали православну виставку «Благовіщенська», що проходить у Києво-Печерській Лаврі.