НЕДІЛЯ ТОЖЕСТВА ПРАВОСЛАВ’Я

17 березня 2019 року, у Неділю Торжества Православ’я, в Свято-Михайлівському храмі м. Боярка було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого.

Неділя Торжества Православ’я пов’язана з VII Вселенським Собором 787 року, який встановив шанування ікон після тривалого періоду єресі іконоборства. Тим самим в Церкві закінчився період формулювання православного вчення про Христа, а ікона таким чином стала останнім наочним свідченням реальності Боговтілення.
Після закінчення Літургії було звершено Подячний молебень з Чином Торжества Православ’я. Цього дня вихованці Недільної школи створювали аплікації на весняну тематику.

У першу Неділю Великого посту, наприкінці дня, було звершено першу з чотирьох Пассій – особливих богослужінь Великого посту, під час яких прочитуються тексти Євангелія про Страждання Христа.