СВЯТО РІЗДВА ХРИСТОВОГО В ІСТОРИЧНОМУ ХРАМІ МІСТА

У понеділок 7 січня, в день свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа в Свято – Михайлівському історичному храмі міста Боярка було звершено святкову Божественну Літургію.

Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Віктор. За богослужінням було піднесено молитви за Українську Православну Церкву, мир в Україні та зачитано послання предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України.

Святкового настрою наймолодшим прихожанам додали солодкі подарунки.

Насамкінець отець Віктор звернувся до пастви з вітальним словом, в якому наголосив на історичній та духовній значимості події пришестя в світ Христа Спасителя та побажав миру і добробуту усім віруючим.

Після закінчення богослужіння, традиційно, хористи історичного храму Боярки співали різдвяні колядки в домах у вірян.