ПРОЩАННЯ З БАТЮШКОЮ ВІКТОРОМ

У середу 11 вересня 2019 року на 78 році життя, після тривалої хвороби, відійшов до Господа настоятель Свято-Михайлівського храму, духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор Мерзлікін. Духовні чада, співбрати, друзі та родичі отця Віктора з усіх куточків України та із за кордону прибули до Боярки, щоб провести в останню путь дорогого серцю Пастиря.

У четвер 12 вересня за давним благочестивим звичаєм упродовж доби було прочитано Євангеліє, що переривалось Вечірнім богослужінням, заупокійними літіями та панахидами.

13 вересня у Свято-Михайлівському храмі було звершено заупокійну Божественну Літургію, яку очолив Преосвященнійший Кассіан єпископ Іванківський у співслужінні сонму духовенства з різних єпархій Української Православної Церкви.

У своему слові перед домовиною, Преосвященнійший Владика згадав пастирські заслуги отця Віктора перед святою Церквою та підкреслив значущість дня смерті в житті кожної людини.

Похоронено отця Віктора біля південної вівтарної стіни Свято-Михайлівської церкви

.

Один коментар на “ПРОЩАННЯ З БАТЮШКОЮ ВІКТОРОМ

1. И вещим духом понял я,