28 серпня, в день свята Успіння Пресвятої Богородиці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Онуфрій Митрополит Київський і всієї України звершив дияконську хіротонію над кліриком Свято-Михайлівського храму міста Боярка Митя Сергієм.
Таїнство хіротонії відбулось за Божественною Літургією на Соборній площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври у співслужінні сонму архієреїв Української Православної Церкви.
Після закінчення урочистого богослужіння парафіяни Свято-Михайлівського храму привітали отця Сергія з хіротонією.

2 коментарі на “ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ЗВЕРШИВ ДИЯКОНСЬКУ ХІРОТОНІЮ НАД КЛІРИКОМ СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ МИТЯ СЕРГІЄМ

1. Уже вместе, батюшки с отцом Флавианом висят Господа

2. Уже вместе батюшки зрят Господа, молите Бога о нас отцы Викторе и Флавиане