ПЕРША РІЧНИЦЯ З ДНЯ КОНЧИНИ АРХІМАНДРИТА ФЛАВІАНА

24 липня 2019 року, в день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги у Свято – Михайлівському храмі було звершено соборну Божественну Літургію яку очолив духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор.
Цей день став першою річницею з дня з дня кончини клірика Свято -Михайлівського храму архімандрита Флавіана (Гоженко), який
на 30-му році життя відійшов до Господа, а також 8-ю річницею його священницької хіротонії.
Сонм духовенства та вірян з різних куточків країни зібрались, щоб вшанувати пам’ять спочилого Пастиря.
Після звершення Літургії на могилі отця Флавіана було відслужено панахиду.
Також для всіх хто прийшов помолитися було влаштовано поминальну трапезу.

Один коментар на “ПЕРША РІЧНИЦЯ З ДНЯ КОНЧИНИ АРХІМАНДРИТА ФЛАВІАНА

1. Здравствуйте.Скажите:там был батюшка,монах.Очень высокий.Говорил проникновенные слова об о.Флавиане и проповедь о равноапостольной княгине Ольге.Как его зовут и где он служит?
    Спаси Христос!