СВЯТО ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО В ІСТОРИЧНОМУ ХРАМІ БОЯРКИ

19 січня, в день свята Хрещення Господнього, у Свято-Михайлівському храмі міста Боярка була звершена урочиста Божественна Літургія. Святкове богослужіння очолив настоятель, храму духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор.

Великим освяченням води ієромонах Флавіан відкрив традиційні водохресні купання в церковному озері, які багато років проводяться біля найдавнішого храму міста. На завершення, отець Флавіан звернувся до присутніх жителів Боярки з вітальнім словом, у якому зазначив, що радість єднання навколо Церкви Божої та спільної молитви не може замінити в цьому світі ніщо і ніхто!

За давньою православною традицією, під спів тропаря свята, ієромонахом Флавіаном було звершено окроплення будинків боголюбивих християн, Великою Агіасмою.