Духовенство

архімандрит Флавіан  (Гоженко)

Народився 11 квітня 1989 року в місті Києві, в сім’ї службовців. Українець.

2 серпня 1990 хрещений на честь святого пророка Іллі в Свято – Макарівському храмі, міста Києва.

З 1997 року ніс послух  у Свято -Михайлівському храмі міста Боярки.

У 2005 році закінчив Київську гімназію.

У 2006 році закінчив технікум Міжрегіональної Академії Управління Персоналом, за фахом «Економіка, організація виробництва».

У 2010 році закінчив Одеську духовну семінарію по першому розряду.

13 червня 2011 року в День Святого Духа рукопокладений в сан диякона.

24 липня 2011 року в день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, в  Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, за Божественною Літургією Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром, рукопокладений в сан священника та призначений у Свято-Михайлівський храм міста Боярка.

З 2012 року викладач курсу “Основи християнської етики” в Києво – Святошинській районній класичній гімназії.

2 березня 2012 року в Антонієвих печерах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври пострижений у чернецтво з ім’ям Флавіан, на честь святителя Флавіана Патріарха Константинопольського .

З січня 2013 року керуючий будівництвом та настоятель поминальної каплиці на честь святого Іоанна Хрестителя в місті Боярка.

30 квітня 2013 року, Блаженнішим Митрополитом Володимиром, нагороджений правом носіння наперсного хреста.

У 2014 році закінчив Київську духовну академію.

8 січня 2015 року, Блаженнішим Митрополитом Київським та всієї України Онуфрієм, нагородженний правом носіння палиці.

20 червня 2016 року, Блаженнішим Митрополитом Київським та всієї України Онуфрієм, нагородженний правом носіння хреста з прикрасами.

4 квітня 2018 року, Блаженнішим Митрополитом Київським та всієї України Онуфрієм в Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври возведений в сан архімандрита.

В 2018 році закінчив інститут історичної освіти Київського Національного університету імені М.П.Драгоманова.

публікації:

– “Свято – Михайлівський храм , міста Боярки ” – 2006 , 2010 .

– “Проповіді, виголошені в стінах Одеської духовної семінарії ” – 2009 .