СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ В ІСТОРИЧНОМУ ХРАМІ МІСТА БОЯРКА

В Пасхальну ніч невимовну радість Воскресіння Христового, разом з усією повнотою вселенського православ’я, молитовно розділили боярчани в Свято-Михайлівському історичному храмі міста.

Пасхальні урочистості в Михайлівській церкві розпочалися зустріччю Благодатного вогню. Клірик Свято-Михайлівського храму ієромонах Флавіан благословив віруючих Благодатним вогнем, після чого від нього було запалено всі церковні лампадки. За давньою традицією Євангеліє було зачитано церковно – слов’янською та українською мовами, а великодні гімни вторилися церковно-слов’янською, українською, грецькою та латиною.

У своєму Пасхальному посланні Предстоятель Української Православної Церкви митрополит Київський та всієї України Онуфрій привітав паству зі Святом Воскресіння Господнього, та закликав мир та Боже благословіння на народ України.

Після заамвонної молитви було виголошено молитву на освячення Артоса та великодніх куличів.

Фото – Тарас Третяк