ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ

У четвер 19 січня, в день свята Хрещення Господнього, у Свято-Михайлівському храмі міста Боярка була звершена урочиста Божественна Літургія. Святкове богослужіння очолив настоятель храму духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор.

Великим освяченням води ієромонах Флавіан відкрив традиційні водохресні купання в церковному озері, які багато років проводяться біля найдавнішого храму міста. На завершення, отець Флавіан звернувся до присутніх жителів Боярки з вітальнім словом, побажав усім миру, любові та здоров’я для подальших сумлінних трудів на благо Святої Церкви та міста.

За давньою православною традицією, під спів тропаря свята, ієромонахом Флавіаном було звершено окроплення будинків боголюбивих християн, Великою Агіасмою.

Фото – Тарас Третяк.